GENEL ÇELİK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Firmamız, sanayicimizin kaliteli çelik ihtiyacını karşılamak amacıyla 1967 yılında Karatay Sanayinde kurulmuştur. 2001 yılında Genel Çelik San. ve Tic. Ltd. Şti. ünvanıyla şirketleşen firmamız, halen şubeleri dahil yaklaşık 6.000 m² kapalı alanda hizmet vermeye devam etmektedir. Mevcut yatırımlarımıza yenilerini ekleyerek devam eden gelişme sürecimizde Konya 5. Organize Sanayinde 15.000 m² kapalı 5.000 m² açık yeni yerleşkemizin inşaatına devam etmekteyiz.


Firmamız Asil Çelik, Özkan Çelik, Çemtaş ve M.K.E. gibi vasıflı çelik üreticisi fabrikaların ürünlerinin yanı sıra, kalitesine güvendiğimiz yerli ve ithal alaşımlı çeliklerin de stokçuluğunu ve satışını yapmaktadır. Ayrıca müşterilerimizin isteği doğrultusunda hassas kesim tezgahlarımız ile kesim ve servis hizmetide sunmaktayız.

GENEL ÇELİK

GÜVEN ve İSTİKRAR ile DEVAM EDİYORUZ

KonfigürasyonGenel Çelik 50 çalışanı, sürekli gelişen ve artan analiz ve kesim tezgahları (20+) ile makina parkuru haricinde dağıtım süreci için nakliye ağına yaptığı yatırımlar ile üretim ve ürün tedariğine yükselen bir ivme ile devam etmektedir.
KaliteHammadde ve ürün temininde analiz ve raporlara dayalı iş yönetim süreci, sektörde geçirilmiş uzun yılların verdiği tecrübe ve iş ahlakıyla %100 müşteri memnuniyeti.
İnovasyonAnaliz ve hazırlık süreçlerindeki iş planlaması doğrultusunda ürün temini, üretim (istenilen ebat ve miktarlarda kesim) ve dağıtım hattının harekete geçirilimesi için güncel iş modellerinin geliştirilip uygulanması.
VİZYONUMUZ

Sürekli gelişim bilinciyle kaliteli ve verimli üretim anlayışını, tedarikçilerine, çalışanlarına ve müşterilerine benimseten, en üst düzeyde müşteri memnuniyetini sağlayan, her zaman beklenilenden daha fazlasını sunan ve hep ileriyi hedefleyen anlayışımızla “Sektöründe Değer Yaratan Öncü Bir Kuruluş” olmaktır.

MİSYONUMUZ

Müşterilerimizin Alaşımlı-Alaşımsız çelik taleplerini zamanında, en uygun fiyat ve istenen kalitede hizmet anlayışıyla karşılamaktır. Çelik sektöründe müşterilerinin isteklerine ve standartlarına uygun ürünü zamanında ve ekonomik olarak servis etmek ve bu amaç doğrultusunda sürekli gelişen ve büyüyen lider bir firma olmak ve temel varlıklarımız doğrultusunda iş ahlakı, dürüstlük, saygı, güven ve kaliteden taviz vermeyen bir kuruluş olarak pazarda en çok tercih edilen iş ortağı tedarikçi firma olmaktır.

İstekleriniz ve Talepleriniz

İLETİŞİM FORMU

MARKALARIMIZYerli ve yabanacı iş ortaklarımızla geniş ürün yelpazesi...

DUYURULARBizden Haberler